ENOTA SMRKCI IN NJENE PALČKOVE DEŽELE!
Kategorija: Enota Smrkci

ENOTA SMRKCI IN NJENE PALČKOVE DEŽELE!

Polni doživetij iz družinskih sprehodov, so se otroci z nasmehom na obrazu vrnili v vrtec. Z naravnim materialom, ki so ga prinašali, so se naše igralnice kaj kmalu spremenile v prave male gozdičke.
Otroci vseh oddelkov so se lotili skrbnega načrtovanja izdelave palčkove dežele, njihova domišljija in ustvarjalnost pa sta zopet dokazala, da ne poznata meja.
“Biti z naravo, jo gledati in se z njo pogovarjati je resnična sreča.”
Lev Nikolajevič Tolstoj
ZELENA IGRALNICA – Marjana, Petra in Zdenka
Kategorija: Enota Smrkci

ZELENA IGRALNICA – Marjana, Petra in Zdenka

Topli sončki žarki so tudi naše otroke privabili na plano…veliko se igramo, se smejemo, ustvarjamo, opazujemo naravo…in nam v družbi drug drugega res nikoli ni dolgčas. ZELO SMO VESELI, DA SMO SPET V VRTCU!
Nagajiva  pomlad v Kekcu
Kategorija: Enota Kekec

Nagajiva pomlad v Kekcu

Sonček je začel že oddajati prijetne, tople žarke, zato smo veliko časa preživeli na prostem. Raziskovali smo bližnje gozdičke, in na travniku nabirali rožice. S pobiranjem odpadkov smo poskrbeli za čistejše okolje. Veliko zanimivih dejavnosti smo izvajali v igralnici. Telovadili smo, peli, si ogledali predstave, plesali, raziskovali, predvsem pa smo se veliko igrali.