Obvestila

CŠOD Prvine - Vrtec v naravi (1. skupina)

16. maj 2023 857

1. DAN VRTCA V NARAVI

Slabo vreme smo pregnali
in na Čemšeniško planino se podali.
Prvinski ogenj smo naredili
in si penice razdelili.
Večer smo z glasbo popestrili
in se skupaj veselili.
Da lažje se bomo v nov dan podali,
hitro smo vsi zaspali.2. DAN VRTCA V NARAVI

Kljub slabemu vremenu se nismo pustili in si dan na drugačen način popestrili. Ker smo Perkamandeljcu dom zgradili, smo si nagrado zaslužili. Ta bila je skrita, a sladka, a predstava pod lučkami vredna vsakega dodatka. 


3. DAN VRTCA V NARAVI

Tudi zadnji dan, še preden smo se poslovili, nazaj v naravo smo zavili. Spoznavali in opazovali smo drevesa, se razgibali in zaplesali, ter za piko na i, še zaklad poiskali. Čisto na koncu pa smo Prvinam pomahali v slovo.