Smrkci

Oddelek vzgojiteljice Simone Trošt in Mateje Ivšek, JESENSKE DOGODIVŠČINE

22. november 2021 128
Jesen nam je prinesla veliko lepih barv in plodov, ki smo jih s pridom izkoristili. V naš namišljeni gozdiček smo povabili Zlatolasko in tri medvede, s katerimi smo zelo uživali. Prvi jesenski izlet, za program Mali sonček, nas je vodil do Europarka, kjer smo uživali ob vrtinčenju jesenskih listkov. Ob tednu otroka smo bili skladno z letošnjim sloganom, »Razigran, uživaj dan«, razigrani. Uživali smo ob plesu, preoblačenju v kostume, razgibavanju, igri,  igranju na inštrumente.  Veseli smo bili obiska knjižničarke Romane, ki nam je predstavila poučne zgodbice. Praznovali smo  rojstne dni, naših jesenskih slavljencev. Jesen nam je prinesla veliko lepega, kar smo izrazili pri ustvarjanju z barvami.