Center

UTRINKI NAŠE SKUPINE, oddelek vzgojiteljice Anastazije Taškar in Irene Medved

05. julij 2022 121
V zadnjih mesecih preden odidemo na počitnice, smo se skupaj zelo zabavali, igrali, prepevali, ustvarjali in še bolj gradili naše skupne odnose v skupini. Veliko časa smo preživeli v sončni sobi, kjer smo imeli vadbene ure. Odšli smo tudi v knjižnico, kjer smo si izposodili knjige in jih prebrali. Imeli pa smo tudi pravljično uro s knjižničarko Romano Bizjak, ki nas je popeljala v svet pravljic. Praznovali smo tudi rojstne dneve, naredili kostume za igro »Pikapolonica in pikice« ter igro tudi odigrali. Obiskal nas je tudi čebelar in nam predstavil poklic čebelarja ter nam pokazal svoje pripomočke, ki jih uporablja pri delu. Bili smo tudi na paradi učenja, kjer smo si ogledali nekaj stojnic. Poglejte si naše utrinke.