Obvestila

OBVESTILO O ZAPRTJU VRTCA, ZARADI UKREPOV ZA PREPREČITEV ŠIRJENJA NALEZLJIVE BOLEZNI COVID19

13. Marec 2020 209

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo Vrtec Zagorje ob Savi, kot vsi javni in zasebni vrtci, od 16. 3. 2020 do preklica, zaprt zaradi ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19. Nujno varstvo bo organizirano le za otroke, katerih starši ga boste nujno potrebovali, ker boste dolžni, na podlagi pisne izjave delodajalca, še naprej opravljati delo (zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski in policiji ter v drugih službah, ki so pomembne za oskrbo prebivalstva).

Nujno varstvo bo organizirano v enoti, ki jo bomo na podlagi podatkov o prisotnosti otrok od 16. 3. 2020 naprej, določili.

Prosimo vas, da čimprej, najkasneje do 15. 3. 2020, do 20. ure, v aplikaciji WebVrtec odjavite otroke, za katere ne potrebujete nujnega varstva.

Vsa nadaljnja navodila sledijo. Prosimo da spremljate obvestila v aplikaciji WebVrtec in na spletni strani Vrtca Zagorje ob Savi.


Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vse dobro želimo.

Ravnateljica Darja Rakovič