Obvestila

VIDNI IN VARNI V PROMETU

07. Januar 2020 531


V sodelovanju z AMD Zagorje in AMD Izlake smo za vse otroke, ki v naslednjem letu vstopajo v šolo pripravili prireditev, na kateri smo se razveselili obiska inštruktorja varne vožnje in maskote AMZS-ja (Anje). Otroke je seznanil z varnim vedenjem v prometu (hoja ob cesti, pasti v prometu, vožnja s kolesi, skiroji in rolarji), skupaj smo zapeli himno AMZS-ja, na koncu pa so vse otroke obdarili z odsevnimi paketi s katerimi bodo bolj vidni (odsevni nahrbtnik, nalepke, obesek, rutica in trak). Izvedena prireditev se nam zdi nadgradnja sodelovanja s policisti in gasilci, s katerimi sodelujemo in ozaveščamo otroke kako ravnati v določenih situacijah. Otroci so pridobili precej novih informacij in osvežili že pridobljeno znanje, za kar se vsem še enkrat iskreno zahvaljujemo.