10. ROJSTNI DAN ENOTE KEKEC-DAN ODPRTIH VRAT

V ENOTI KEKEC SMO 16.11.2017 PRAZNOVALI ROJSTNI DAN ENOTE. POLEG OTROK IN ZAPOSLENIH SO SE NAM  V PRIJETNEM VZDUŠJU PRIDRUŽILI TUDI STARŠI IN OSTALI………ZAHVALJUJEMO SE NAŠEMU USTANOVITELJU ZA ČUDOVITO DARILO, KI GA BOMO S PRIDOM UPORABILI. HVALA!

VPIS V PROGRAMA CICIBANOVE URICE IN IGRAJMO SE SKUPAJ za vrtčevsko leto 2017/18

Vrtec Zagorje ob Savi vabi starše, da otroke, ki ne obiskujejo vrtca, vpišejo v program Cicibanovih uric (za otroke od 3. do 5. leta) in v program Igrajmo se skupaj – otroci in starši (za otroke od 1. do 2. in od 2. do 3. leta).

Vpis bo potekal v enoti Smrkci (za programa Cicibanove urice in Igrajmo se skupaj), Cesta 9. avgusta 111, 1410 Zagorje ob Savi in v enoti Kekec (za program Cicibanove urice), Izlake 6, 1411 Izlake, v torek, 5. 9. 2017, ob 16. uri.

K vpisu vabljeni tudi starši in otroci iz sosednjih občin.