Kategorija: Enota Smrkci

NASVIDENJE FEBRUAR, POZDRAVLJEN MAREC, v oddelku Sanje Klopčič, Gabrijele Zaletel in Biljane Omahne

Svetloba in tema od nekdaj polnita domišljijski svet tako otrok kot odraslih. Otroci se radi igrajo s svetlobo, saj je to nekaj posebnega. Če pa se to vse dogaja v temi, je pa še toliko bolj zanimivo. Tudi mi smo se igrali s svetlobo in sencami ter se veliko novega naučili. Pust, veselih ust... Ta veliki pust, masten okrog ust. Na sam pustni torek je bilo tudi pri nas zelo zabavno, radovedno, predvsem pa plesno in pisano. Takrat smo se otroci, skupaj z vzgojitelji maskirali v poljubne pustne maske in zabava je bila zagotovljena. V skupini pa smo dobili prav poseben obisk. Obiskala nas je namreč naravovarstvena svetovalka ga. Barbara Vidmar iz Krajinskega parka Ljubljansko barje, ki nam je predstavila žabice in njihovo okolje.
SNEG V KISOVCU
Kategorija: Enota Ciciban

SNEG V KISOVCU

V teh toplih dneh smo se odpravili na sankanje. Hvala Skakalnemu klubu, da nas je povabil na skakalnico. Odpravili pa smo se tudi na planinski izlet na Dolarjev hrib.