VESELI DECEMBER, PŠ Čemšenik
Kategorija: Enota Smrkci

VESELI DECEMBER, PŠ Čemšenik

Decembra nas »Škratki« po Čemšeniku so popeljali. Dedek Mraz skupaj s palčki, nas pa v vrtcu obiskali in za večje veselje, nam darilo pod smrekco dali.

OBISK MEDICINSKIH SESTER, PŠ Čemšenik
Kategorija: Enota Smrkci

OBISK MEDICINSKIH SESTER, PŠ Čemšenik

V tem mesecu sta nas obiskali kar dve medicinski sestri. Predstavili sta nam svoj poklic in zakaj je pomembno umivanje zob ter kako si jih pravilno umivamo. Hkrati smo uživali tudi zunaj na snegu, vseeno pa smo imeli še čas za ustvarjanje.
DEJAVNOSTI V PRAVLJIČNEM DECEMBRU v oddelku  vzg. Mihaela Garantini in pom. vzg. Sanele Mišić
Kategorija: Enota Center

DEJAVNOSTI V PRAVLJIČNEM DECEMBRU v oddelku vzg. Mihaela Garantini in pom. vzg. Sanele Mišić

• V začetku meseca nas je obiskal palček, ki nas je obdaril s sestavinami za peko medenjakov.
• Ogledali smo si lutkovno predstavo, Babica Zima, v izvedbi strokovnih delavk Enote Center.
• 18. 12. smo se zelo razveselili obiska Dedeka Mraza s spremstvom.
• 17. 12. je v oddelku potekalo druženje otrok s starši. Otroci so zaigrali v predstavi Božič Tečnega jazbeca (P. Bright).