CICIBANOVA RAZIGRANA JESEN
Kategorija: Enota Ciciban

CICIBANOVA RAZIGRANA JESEN

V tem nenavadnem jesenskem času je bilo v vrtcu prijetno in zabavno. S prijatelji smo preživeli čudovite trenutke – v igralnici, na igrišču, v gozdičku, na travniku. Najraje pa smo prepevali. Pesem Gradimo prijateljstvo je postala kar naša himna.
JESENSKE DOGODIVŠČINE V SKUPINI SANJE TRUPI IN MATEJE JERMAN

JESENSKE DOGODIVŠČINE V SKUPINI SANJE TRUPI IN MATEJE JERMAN

Septembra smo zakorakali v novo vrtčevsko leto. Imamo se lepo. Spoznali smo nove prijatelje s katerimi se igramo in skupaj uganjamo norčije. Veliko časa smo namenili igri na prostem v naravi in se prepustili domišljiji. Narava nam ponuja obilo priložnosti za raziskovanje. Jesen je res prekrasna.
JESENSKE DOGODIVŠČINE V SKUPINI TADEJE MARS IN LUČKE KOKOLE

JESENSKE DOGODIVŠČINE V SKUPINI TADEJE MARS IN LUČKE KOKOLE

TEDEN OTROKA

TEDEN OTROKA

Teden otroka smo preživeli na pester in zabaven način. Veliko smo se igrali, ustvarjali, preživljali čas v naravi ter si ogledali lutkovne predstave v izvedbi strokovnih delavk. Z otroki smo nabirali kostanj, ga skuhali ter se z njim posladkali.
RAZIGRANE DOGODIVŠČINE V CICIBANU
Kategorija: Enota Ciciban

RAZIGRANE DOGODIVŠČINE V CICIBANU

Cicibani smo veselo zakorakali v novo vrtčevsko leto. Toplo sonce nas je vabilo, da smo veliko časa preživeli na prostem.

Skupaj smo se igrali, peli, telovadili in polnili želodčke z jesenskimi dobrotami. Malo večji smo se odpravili tudi že na prvi izlet v okviru projekta Mali sonček.