OBISK MEDICINSKIH SESTER, PŠ Čemšenik

OBISK MEDICINSKIH SESTER, PŠ Čemšenik

V tem mesecu sta nas obiskali kar dve medicinski sestri. Predstavili sta nam svoj poklic in zakaj je pomembno umivanje zob ter kako si jih pravilno umivamo. Hkrati smo uživali tudi zunaj na snegu, vseeno pa smo imeli še čas za ustvarjanje.
ČAROBNI DECEMBER – oddelek Petre Jelševar Pikelj in Darje Zupan

ČAROBNI DECEMBER – oddelek Petre Jelševar Pikelj in Darje Zupan

V decembru smo spoznavali Orffove male instrumente, se naučili novo deklamacijo in pesmici, se družili z ostalimi otroki v enoti Smrkci, se razgibali v športni dvorani, obiskali smo Božička, ter gostili Dedka Mraza, ki nas je razveselil z novimi knjigami in igračami. Vaši otroci so nam zaupali, kaj jih osrečuje … so povedali tudi vam?

DECEMBRSKO DOGAJANJE V SKUPINI TADEJE MARS IN PETRE TAŠKAR

DECEMBRSKO DOGAJANJE V SKUPINI TADEJE MARS IN PETRE TAŠKAR

Decembra smo krasili smrečico, utrjevali pesmice o Dedku Mrazu, si ogledali gledališko predstavo Zoo za lahko noč v izvedbi Miškinega gledališča, predstavo Maček Muri in Sovico Oka v izvedbi starejših otrok in predstavo Neke zimske noči v izvedbi strokovnih delavk. Pričakali smo Dedka Mraza z njim zarajali in se razveselili novih daril.