Kekec

NAŠE DOGODIVŠČINE - ODDELEK VZGOJITELJICE TADEJE MARS IN KRISTINE KOVAČIČ

05. april 2022 204
V mesecu decembru smo dočakali sneg, katerega smo se zelo razveselili. Hitro smo oblekli kombinezone, kape in rokavice ter pripravili bobe in odšli na bližnji hrib. Snežna zabava je bila zagotovljena. Obiskal pa nas je tudi dedek Mraz s spremstvom, s katerim smo zarajali. Ker pa smo bili čez leto poslušni nam je prinesel darila, ki smo se jih razveselili. 
V mesecu januarju smo spoznavali različne poklice. Spoznali smo: gradbenike, kuharje, slikarje, plesalce, zdravnike, pevce… Na obisk je prišla tudi medicinska sestra, ki nam je  predstavila svoj poklic. 
V mesecu februarju pa smo se posvetili Olimpijskim igram in navijanjem za naše športnike, ki so se odlično odrezali. Seveda pa smo tudi mi postali olimpijski prvaki za en dan in se športno pomerili v smučarski disciplini.