DEJAVNOSTI V OKTOBRU, PŠ Mlinše

DEJAVNOSTI V OKTOBRU, PŠ Mlinše

Z dedkom in babico smo spoznavali sadje in zelenjavo. Zaigrali igrico Repa Velikanka. Predstavili so se nam gasilci, otroci pa so se preizkusili v gasilskih igrah. V tednu otroka smo se v različnih dejavnostih družili s šolarji.

KEKČEVA BARVITA JESEN

KEKČEVA BARVITA JESEN

JESEN V KEKCU SE JE POKAZALA V VSEH ČUDOVITIH BARVAH. IZKORISTILI SMO NJENE ČARE V PROSTORU, NA IGRIŠČU, V GOZDU IN NA OBISKIH.

VARNO S SONCEM

VARNO S SONCEM

VSE DEJAVNOSTI V MESECU JUNIJU SO BILE NAMENJENE PREDVSEM VARNEM RAVNANJU PRED SONČNIMI ŽARKI.

ŠPORT IN ŠPAS – PŠ Mlinše

ŠPORT IN ŠPAS – PŠ Mlinše

Ob zaključnem srečanju so se starši in otroci v velikem številu zbrali pred šolo na Mlinšah. Odšli smo na orientacijski pohod. Na poti so nas usmerjale označbe, skupno smo reševali skrite uganke. Uspešno smo prišli do cilja, kjer nas je čakalo presenečenje.

• Z gasilci smo se preizkusili v gasilskih igrah,
• zeliščarki sta nas pogostili s čajem in pecivom,
• zarajali smo ob zvokih harmonike,
• naši kuharji pa so poskrbeli, da nismo bili ne lačni, ne žejni.

Zahvalile bi se:
- ŠD Škafar, za koriščenje njihovih prostorov.
- GD Mlinše (Jože, Žan, Robi) za pestro izvedbo gasilskih iger.
- Zeliščarki Alenka in Veroniki za predstavitev zelišč, srečelov in pogostitev.
- Harmonikašu Žanu za glasbeno popestritev.

KEKČEVA MAVRICA

KEKČEVA MAVRICA

V MESECU MAJU SE JE V KEKCU DOGAJALA MAVRIČNA PALETA DEJAVNOSTI: HODILI SMO NA IZLETE, SE IGRALI Z VODO, OBISKALI OKOLIŠKE KMETIJE IN OTVORILI VISOKO GREDO.