JESENSKE DOGODIVŠČINE V KEKCU

JESENSKE DOGODIVŠČINE V KEKCU

MESEC SE JE ZAČEL S TEDNOM OTROKA – OGLEDOM PREDSTAV NA ENOTI IN V ZAGORJU, GLASBENIMI IN LIKOVNIMI USTVARJALNICAMI, OBISKOM PRVOŠOLCEV IN NASTOPOM V DSO IZLAKE. KER NAM JE BILO VREME NAKLONJENO, JE BILO V CELEM MESECU NAJVEČ DEJAVNOSTI NA PROSTEM.

ZANIMIVOSTI V OKTOBRU, PŠ Mlinše

ZANIMIVOSTI V OKTOBRU, PŠ Mlinše

Ta mesec nas je obiskalo kar nekaj zanimivih gostov. Svoj hobi je predstavil planinec Franc, obiskal policist Vlado, kateremu so otroci zastavili veliko vprašanj. Gasilci so nam pripravili gasilske igre, zobno asistentko pa je zanimali, kako skrbimo za naše zobke. Veliko časa smo preživeli tudi v naravi.

V VRTCU SE IGRAMO IN RADI SE IMAMO, PŠ Mlinše

V VRTCU SE IGRAMO IN RADI SE IMAMO, PŠ Mlinše

Na začetku nas je združila mreža prijateljstva in pestre dejavnosti v naših igralnicah. Ob rojstnih dnevih smo se posladkali s čokoladnim fondijem. Energijo pa smo sproščali na izletih in marsikaj novega doživeli.
POLETNI UTRINKI IZ ENOTE KEKEC

POLETNI UTRINKI IZ ENOTE KEKEC

V poletnem času smo se družili z otroki iz enote Ciciban – Kisovec, Mlinše in enote Kekec. Skupaj smo si ogledali gledališko igro Pod medvedovim dežnikom.
Obirali in uživali smo plodove z naše visoke grede, ustvarjali v likovnih delavnicah, uživali v igri z vodo in druženju na našem senčnem igrišču.
V PRIČAKOVANJU POČITNIC

V PRIČAKOVANJU POČITNIC

SMO V ENOTI KEKEC ŠLI VEČKRAT NA SLADOLED, NAVIJALI ZA PRIMOŽA, SE IGRALI Z VODO, SI OGLEDALI IGRICO IN MALE ŽIVALI V BIOLOŠKI UČILNICI.

DEJAVNOSTI V MAJU, PŠ MLINŠE

DEJAVNOSTI V MAJU, PŠ MLINŠE

V mesecu maju smo sejali, sadili različna semena in sadike. Nabirali smrekove vršičke in regratove cvetove za sirup. Spoznavali travniške cvetlice in naredili herbarij.