DEJAVNOSTI V FEBRUARJU, PŠ Mlinše

DEJAVNOSTI V FEBRUARJU, PŠ Mlinše

Otroci starejše skupine smo odpotovali v čase gradov. Narisali  smo načrte za izdelavo gradu in ga tudi naredili. Obiskali smo Valvazorjev grad in prebudili graščaka in grajskega godca.

V mlajši skupini sta nas obiskali medicinska sestra in zobna asistentka.  Seznanili sta nas kako skrbeti za lastno zdravje. Potrudili smo se in pozdravili vse ljubkovalne igrače.
DOŽIVETJA V JANUARJU, PŠ Mlinše

DOŽIVETJA V JANUARJU, PŠ Mlinše

Za kratek čas nas je obiskala zima. Poskrbeli smo za lačne ptičke in uživali na snegu. Spremljali smo tekme zimskih športnikov, naredili smuči in se tudi sami preizkusili v vožnji na smučeh. Ob glasbenih druženjih pa smo ob spremljavi instrumentov prepevali pesmice o zimi.

PRAZNIČNI DECEMBER, PŠ MLINŠE

PRAZNIČNI DECEMBER, PŠ MLINŠE

Mesec december nam je prinesel veliko presenečenj. Babica Zima nam je poslala prvi sneg in nas obiskala v vrtcu. Starejša skupina otrok je uživala v gibalnih dejavnostih v športni dvorani. Veselili smo se ob krasitvi smrečice in skupnem druženju s starši.