VARNO S SONCEM

VARNO S SONCEM

VSE DEJAVNOSTI V MESECU JUNIJU SO BILE NAMENJENE PREDVSEM VARNEM RAVNANJU PRED SONČNIMI ŽARKI.

ŠPORT IN ŠPAS – PŠ Mlinše

ŠPORT IN ŠPAS – PŠ Mlinše

Ob zaključnem srečanju so se starši in otroci v velikem številu zbrali pred šolo na Mlinšah. Odšli smo na orientacijski pohod. Na poti so nas usmerjale označbe, skupno smo reševali skrite uganke. Uspešno smo prišli do cilja, kjer nas je čakalo presenečenje.

• Z gasilci smo se preizkusili v gasilskih igrah,
• zeliščarki sta nas pogostili s čajem in pecivom,
• zarajali smo ob zvokih harmonike,
• naši kuharji pa so poskrbeli, da nismo bili ne lačni, ne žejni.

Zahvalile bi se:
- ŠD Škafar, za koriščenje njihovih prostorov.
- GD Mlinše (Jože, Žan, Robi) za pestro izvedbo gasilskih iger.
- Zeliščarki Alenka in Veroniki za predstavitev zelišč, srečelov in pogostitev.
- Harmonikašu Žanu za glasbeno popestritev.

KEKČEVA MAVRICA

KEKČEVA MAVRICA

V MESECU MAJU SE JE V KEKCU DOGAJALA MAVRIČNA PALETA DEJAVNOSTI: HODILI SMO NA IZLETE, SE IGRALI Z VODO, OBISKALI OKOLIŠKE KMETIJE IN OTVORILI VISOKO GREDO.

ŠPORT IN ŠPAS V ENOTI KEKEC

ŠPORT IN ŠPAS V ENOTI KEKEC

V SREDO, 10. 5. 2017 SMO NA ENOTI KEKEC IZVEDLI ŠPORT IN ŠPAS – DRUŽENJE VSEH GENERACIJ.

PROSTOR NAM JE PRIJAZNO PONUDILA DRUŽINA KOS – NA SVOJI KMETIJI.

POT NAS JE VODILA SKOZI GOZD, KJER SO NAS ČAKALE UGANKE IN NALOGE. NA CILJU PA SMO SE LAHKO DRUŽILI Z GASILCI, ČEBELARJEM, ZDRAVSTVENO ŠOLO, ASTRONOMOM IN SI OGLEDALI ŽIVALI NA KMETIJI.

ZAHVALJUJEMO SE VSEM, KI STE SE DRUŽILI Z NAMI, POSEBNO PA ŠE DRUŽINI KOS ZA SLASTNE PRIGRIZKE IN GOSTOLJUBJE.

KOLEKTIV ENOTE KEKEC