PRAZNIČNI DECEMBER, PŠ MLINŠE

PRAZNIČNI DECEMBER, PŠ MLINŠE

Mesec december nam je prinesel veliko presenečenj. Babica Zima nam je poslala prvi sneg in nas obiskala v vrtcu. Starejša skupina otrok je uživala v gibalnih dejavnostih v športni dvorani. Veselili smo se ob krasitvi smrečice in skupnem druženju s starši.

ČAROBNI DECEMBER V KEKCU

ČAROBNI DECEMBER V KEKCU

V TEM ČAROBNEM MESECU SO OTROCI ENOTE KEKEC UŽIVALI V USTVARJANJU PEKI PIŠKOTOV, PRIPRAVI NA SREČANJA S STARŠI, PETJU, OGLEDU PREDSTAV V ZAGORJU IN NA ENOTI. SEVEDA PA JE BIL VIŠEK DECEMBERSKEGA PRIČAKOVANJA OBISK DEDKA MRAZA.

ZDRAVJE V KEKCU

ZDRAVJE V KEKCU

VELIKO ČASA SMO TUDI V MESECU NOVEMBRU PREŽIVELI V NARAVI, TELOVADILI V ŠORTNI DVORANI, OBISKALA NAS JE MEDICINSKA SESTRA, POSLUŠALI PRAVLJICE V KNJIŽNICI NA IZLAKAH NAJMLAJŠI PA SO NAJBOLJ UŽIVALI V GIBALNIH DEJAVNOSTIH.

JESENSKE DOGODIVŠČINE V KEKCU

JESENSKE DOGODIVŠČINE V KEKCU

MESEC SE JE ZAČEL S TEDNOM OTROKA – OGLEDOM PREDSTAV NA ENOTI IN V ZAGORJU, GLASBENIMI IN LIKOVNIMI USTVARJALNICAMI, OBISKOM PRVOŠOLCEV IN NASTOPOM V DSO IZLAKE. KER NAM JE BILO VREME NAKLONJENO, JE BILO V CELEM MESECU NAJVEČ DEJAVNOSTI NA PROSTEM.

ZANIMIVOSTI V OKTOBRU, PŠ Mlinše

ZANIMIVOSTI V OKTOBRU, PŠ Mlinše

Ta mesec nas je obiskalo kar nekaj zanimivih gostov. Svoj hobi je predstavil planinec Franc, obiskal policist Vlado, kateremu so otroci zastavili veliko vprašanj. Gasilci so nam pripravili gasilske igre, zobno asistentko pa je zanimali, kako skrbimo za naše zobke. Veliko časa smo preživeli tudi v naravi.