VARNO NA CESTI Z AMZS
Kategorija: Enota Kekec

VARNO NA CESTI Z AMZS

OBISKALI SO NAS PREDSTAVNIKI AMZS-JA. Z INŠTRUKTORJEM VARNE VOŽNJE, SMO UTRJEVALI ZNANJE O VEDENJU NA CESTI IN OB NJEJ. NAUČILI SMO SE HIMNO AMZS SUPER JUNAKOV IN OB NJEJ ZAPLESALI. VSAK IZMED NAS JE PREJEL  SUPER VARNO DARILO, KI NAM GA JE PODARILA MASKOTA  ANJA. ZAKLJUČILI SMO S PLESOM, PESMIJO IN SKUPINSKO FOTOGRAFIJO.
TEDEN OTROKA
Kategorija: Enota Kekec

TEDEN OTROKA

Skupno druženje je obogatila Botra Jesen, ki nas je podučila o jesenskih pridelkih in značilnostih letnega časa. Družili smo se tudi slikarko Slavi in z njeno pomočjo je nastalo veliko naših portretov. Ogledali smo si lutkovno predstavo Hrčkova hruška in ob spremljavi kitare skupaj zapeli in zaplesali. Na obisk sta prišla policista, ki sta nas popeljala po Izlaških varnih poteh in nas opozorila na kaj moramo biti pozorni, kadar se gibamo v bližini prometnih cest.