POLETNI UTRINKI IZ ENOTE KEKEC

POLETNI UTRINKI IZ ENOTE KEKEC

V poletnem času smo se družili z otroki iz enote Ciciban – Kisovec, Mlinše in enote Kekec. Skupaj smo si ogledali gledališko igro Pod medvedovim dežnikom.
Obirali in uživali smo plodove z naše visoke grede, ustvarjali v likovnih delavnicah, uživali v igri z vodo in druženju na našem senčnem igrišču.
V PRIČAKOVANJU POČITNIC

V PRIČAKOVANJU POČITNIC

SMO V ENOTI KEKEC ŠLI VEČKRAT NA SLADOLED, NAVIJALI ZA PRIMOŽA, SE IGRALI Z VODO, SI OGLEDALI IGRICO IN MALE ŽIVALI V BIOLOŠKI UČILNICI.

DEJAVNOSTI V MAJU, PŠ MLINŠE

DEJAVNOSTI V MAJU, PŠ MLINŠE

V mesecu maju smo sejali, sadili različna semena in sadike. Nabirali smrekove vršičke in regratove cvetove za sirup. Spoznavali travniške cvetlice in naredili herbarij.

KEKČEVA MAVRICA

KEKČEVA MAVRICA

V MESECU MAJU SE JE V KEKCU DOGAJALA MAVRIČNA PALETA DEJAVNOSTI: HODILI SMO NA IZLETE, SE IGRALI Z VODO, OBISKALI OKOLIŠKE KMETIJE IN OTVORILI VISOKO GREDO.
ŠPORT IN ŠPAS V ENOTI KEKEC

ŠPORT IN ŠPAS V ENOTI KEKEC

V TOREK, 8. 5. 2018 SMO NA ENOTI KEKEC IZVEDLI ŠPORT IN ŠPAS – DRUŽENJE VSEH GENERACIJ.

PROSTOR NAM JE PRIJAZNO PONUDILA DRUŽINA KOS – NA SVOJI KMETIJI.

POT NAS JE VODILA SKOZI GOZD, KJER SO NAS ČAKALE UGANKE IN NALOGE. NA CILJU PA SMO SE LAHKO DRUŽILI Z GASILCI, ČEBELARJEM, ZDRAVSTVENO ŠOLO, ŠPORTNO DRUŠTVO IZLAKE, PON DO KWAN IN SI OGLEDALI ŽIVALI NA KMETIJI.

ZAHVALJUJEMO SE VSEM, KI STE SE DRUŽILI Z NAMI, POSEBNO PA ŠE DRUŽINI KOS ZA SLASTNE PRIGRIZKE IN GOSTOLJUBJE.

KOLEKTIV ENOTE KEKEC
NA KMETIJI KOS

NA KMETIJI KOS

S STAREJŠO SKUPINO OTROK ENOTE KEKEC, SMO ODŠLI V ZABREZNIK NA KMETIJO KOS, KJER SI JE VSAK SPEKEL SVOJO POTIČKO.