SNEG V KISOVCU

SNEG V KISOVCU

V teh toplih dneh smo se odpravili na sankanje. Hvala Skakalnemu klubu, da nas je povabil na skakalnico. Odpravili pa smo se tudi na planinski izlet na Dolarjev hrib.
OD KULTURE DO PUSTNIH ŠEM

OD KULTURE DO PUSTNIH ŠEM

Ob prebiranju pesmic, slikanju, oblikovanju z različnimi materiali, smo mali in veliki Cicibani obeležili teden kulture.
Ob slovenski zastavi smo zapeli himno in bili ponosni na zlato medaljo naše Ilke.
Tudi mi smo se preizkusili v zimskih športih v šolski telovadnici. Vsi smo zasluženo osvojili medalje.
Razveselili smo se   najbolj norčavega  ljudskega praznika  v letu. Vrtec Ciciban so obiskale vesele in razigrane maškare.
Ju, ju, juhuhu!
FEBRUARSKE  DOGODIVŠČINE, PŠ Kisovec

FEBRUARSKE  DOGODIVŠČINE, PŠ Kisovec

Obiskali smo slikarski atelje. Slikar Milan nam je predstavil svoje delo in rekvizite, ki jih pri delu uporablja. Razgibavali smo se v športni dvorani Zagorje. Obiskala pa nas je tudi medicinska sestra. Pogovarjali smo se o tem, kako skrbimo za svoje zdravje.

ZAČETEK LETA V CICIBANU POSTREGEL Z ZANIMIVIMI DOGODKI IN DEJAVNOSTMI

ZAČETEK LETA V CICIBANU POSTREGEL Z ZANIMIVIMI DOGODKI IN DEJAVNOSTMI

Prvi letošnji sneg nam je prinesel veliko veselja in užitkov ob igri. Obiskala nas je medicinska sestra Laura, predstavila nam je svoj poklic in pripomočke za delo. Igrali smo se igre z vlogami: zdravnik, trgovina z oblačili, banka, slaščičarna, dom in družina …

Družili smo se še ob ogledu lutkovnih iger Snežak v gozdu in Rokavička.

Pripravili smo tudi Cicibanovo modno revijo, na kateri so mladi manekeni prikazali tudi modna oblačila, ki smo jih izdelali sami. Bilo je lepo!

Otroke oddelka »metuljčki« je obiskala terapevtska psička Tara iz društva Tačke pomagačke in poslušala zgodbo, ki so jo pripovedovali otroci. Zanimivo …
CICIBANI V MUZEJU, PŠ Kisovec

CICIBANI V MUZEJU, PŠ Kisovec

Obiskali smo Prirodoslovni muzej v Ljubljani. Ogledali smo si zanimive zbirke živali, najbolj nas je navdušilo okostje mamuta, ledenodobnega sorodnika današnjih slonov. Pripravljajo tudi cikel delavnic RAZISKUJEMO NARAVO – kar si lahko ogledate na njihovi spletni strani.

V Ljubljano smo se odpravili z vlakom. V mestu smo si ogledali še nekaj zanimivosti.

ČAROBNI DECEMBER V CICIBANU

ČAROBNI DECEMBER V CICIBANU

Didel, didel, daja,
zima že prihaja.
Z njo prišel bo dedek Mraz in obdaril vas in nas.

Ves mesec se je pri nas dogajalo veliko zanimivih stvari. Z dedki in babicami smo bili na čajanki, si ogledali predstave in se veselili palčkovih presenečenj.

Dedek Mraz nas je razveselil s svojim obiskom in kupom daril.
ČAROBNI DECEMBER, PŠ Kisovec

ČAROBNI DECEMBER, PŠ Kisovec

Praznični mesec je skoraj minil. Bilo je nepozabno, saj nas je presenetil sneg. Ogledali smo si predstave v Zagorju in na enoti. Obiskal nas je čebelar in seveda tudi dedek Mraz.

Pa še naše voščilo.

NAJLEPŠI DNEVI
SO MAJHNI KOT ŠKRATKI –
KAR NAPREJ RASTEJO,
A SO VEDNO PREKRATKI!
ČAROBNE PRAZNIKE
IN VSE LEPO V NOVEM LETU!
CICIBANI SE RADI DRUŽIMO

CICIBANI SE RADI DRUŽIMO

Sončna in topla jesen je poskrbela, da smo veliko časa preživeli na prostem. Postali smo že pravi prijatelji in radi se družimo ob glasbenih dopoldnevih, lutkovnih predstavah, gibalnih dejavnostih in zanimivih obiskih.