Jesenski dnevi v Cicibanu
Kategorija: Enota Ciciban

Jesenski dnevi v Cicibanu

Veter piha, listje pada, že drevesa gola so …
V Cicibanu se je dogajalo marsikaj zanimivega. Opazovali smo spreminjanje narave, slikali jesenske motive, prepevali ob spremljavi kitare, se veliko igrali na našem igrišču …
Otroci so uživali v predstavi na prostem, kjer jih je ježek pogostil s sočnimi jabolki. V času lepega vremena smo raziskovali bližnjo in širšo okolico vrtca. Obiskal nas je terapevtski kuža Arči, katerega so se otroci zelo razveselili.
Malo večji cicibani so obiskali pravljično urico v knjižnici Kisovec, ob sredah pa pridno telovadijo v šolski telovadnici.
S Tradicionalnim slovenskim zajtrkom smo obeležili dan slovenske hrane.
Mali in veliki Cicibani
CICIBANI SMO SPET V VRTCU, skupina Magde in Mateja
Kategorija: Enota Ciciban

CICIBANI SMO SPET V VRTCU, skupina Magde in Mateja

V septembru smo že marsikaj spoznali in doživeli.  Uživamo v igri in ustvarjanju, zabavamo se v telovadnici in na našem prekrasnem igrišču. Radi odkrivamo gozdne skrivnosti ter se podamo na izlet. V Cicibanu je prijetno in zabavno. Postali smo pravi prijatelji.