Center

KAKO JE V VRTCU MINIL MESEC SEPTEMBER, oddelek Mihaele Garantini in Zale Gabrijel

10. Oktober 2017 43
  • Ogledali smo si avtobusno postajo Zagorje ter se z brezplačnim mestnim avtobusom (AVRIGO) peljali do postajališča pri Evroparku. V parku so se otroci veselo igrali na ladji, opazovali smo let in pristanek dveh padalcev ter imeli sadni piknik v naravi. V vrtec smo se vračali peš ter s tem opravil prvi jesenski izlet za Mali sonček.

• Obiskali smo knjižnico, kjer smo si izposodili knjige. Prijazna knjižničarka Romana je za nas pripravila dve pravljici: Sivi volk na pikniku (L. Emiliani), Jazbec in velika dogodivščina (S. Chiew in C. Pedeler).

• Izdelali smo rojstnodnevna darila.

• Obiskala nas je plesna šola Kattan, ki je za otroke pripravila polurni plesni program.