JESENSKE RADOSTI, Oddelek Zale Gabrijel in Mateje Jaušovec
Kategorija: Enota Center

JESENSKE RADOSTI, Oddelek Zale Gabrijel in Mateje Jaušovec

V mesecu oktobru smo v oddelku Čebelic uživali v toplih jesenskih temperaturah. Veliko smo bivali na igrišču, se igrali z listjem, pometali in vozili samokolnice. Otroci so uživali ob pestrih jesenskih dejavnostih. V skupini nas je obiskala tudi Muca Copatarica in nas povabila na razstavo izdelkov njenih malih muckov. Otroci so uživali ob druženju.

Več
ŽELEZNIŠKA POSTAJA ZAGORJE, Oddelek vzg. Simone Trošt, Gabi Zaletel, Lucije Dobčnik
Kategorija: Enota Center

V mesecu oktobru smo odšli na izlet do železniške postaje Zagorje. Videli smo različne vrste vlakov nad katerimi smo bili navdušeni. Posebno odkritje za nas je bil škratek, ki je osamljen čakal na postaji. Povedal nam je, da je pripotoval od daleč in  bi rad spoznal naše kraje in Slovenijo. Z veseljem smo ga vzeli s seboj  v vrtec. Škratek Skokec z nami hodi na sprehode, izlete, v knjižnico in vsi ga imamo zelo radi.

Več