IZLET V KISOVEC, oddelek Simone Trošt, Gabi Zaletel in Lucije Dobčnik

IZLET V KISOVEC, oddelek Simone Trošt, Gabi Zaletel in Lucije Dobčnik

Uživali smo na prvem izletu, ki smo ga izpeljali v sklopu programa  Mali sonček. Obiskali smo enoto Ciciban, kjer so nas z veseljem gostili na  čudovitem igrišču. Najbolj smo se razveselili vožnje z avtobusom, ki nas je pripeljal nazaj v Zagorje. Imeli smo se lepo.

UTRINKI MESECA SEPTEMBRA IZ ODDELKA SANJE KRHLIKAR (ZALE GABRIJEL) IN MATEJE JAUŠOVEC
Kategorija: Enota Center

Mesec september smo posvetili medsebojnemu spoznavanju in postali smo pravi prijatelji. Veliko smo ustvarjali, telovadili, plesali in peli. Kadar nam je vreme dopuščalo smo uživali na igrišču. Spoznavali smo otroke iz ostalih skupin enote Center, skakali po lužah, opazovali košnjo trave, se vozili s poganjalci, žogali, lovili milne mehurčke in se skupaj zabavali.

SPOZNAJMO IN IGRAJMO SE, oddelek Nevenke Grden in Bernarde Drnovšek

SPOZNAJMO IN IGRAJMO SE, oddelek Nevenke Grden in Bernarde Drnovšek

V mesecu septembru smo ob igri navezovali stike z novimi otroki in utrjevali prijateljske odnose  s pogovori o poletnih doživljajih. Ogledali smo si predstavo Pod medvedovim dežnikom v izvedbi strokovnih delavk in tako začeli z druženjem na enoti. Predstava je bila uvod v pogovor o vremenu.

KAKO JE V VRTCU MINIL MESEC SEPTEMBER, oddelek  Mihaele Garantini in Zale Gabrijel
Kategorija: Enota Center

KAKO JE V VRTCU MINIL MESEC SEPTEMBER, oddelek Mihaele Garantini in Zale Gabrijel

• Ogledali smo si avtobusno postajo Zagorje ter se z brezplačnim mestnim avtobusom (AVRIGO) peljali do postajališča pri Evroparku. V parku so se otroci veselo igrali na ladji, opazovali smo let in pristanek dveh padalcev ter imeli sadni piknik v naravi. V vrtec smo se vračali peš ter s tem opravil prvi jesenski izlet za Mali sonček.

• Obiskali smo knjižnico, kjer smo si izposodili knjige. Prijazna knjižničarka Romana je za nas pripravila dve pravljici: Sivi volk na pikniku (L. Emiliani), Jazbec in velika dogodivščina (S. Chiew in C. Pedeler).

• Izdelali smo rojstnodnevna darila.

• Obiskala nas je plesna šola Kattan, ki je za otroke pripravila polurni plesni program.